Obecné informace

Servis 24 ® je firma zajišťující asistenční služby pro řidiče nákladních vozidel, kamionů, autobusů nebo pro konkrétní typy návěsové techniky již od roku 1991. Jediným vlastníkem firmy je ÚAMK a.s., která je obecně známá poskytováním pomoci v nouzi pro osobní vozidla.

Pro detailní údaje z obchodního rejstříku prosím klikněte na online výpis nebo navštivte sekci ke stažení.

V rámci dlouhodobého cíle zlepšovat služby poskytované našim zákazníkům jsme v roce 2007 získali certifikaci ISO 9001:2000.

Jako aktivní člen asociace Europe Net :

  • spolupracujeme s dalšími 13 evropskými asistenčními centry
  • společně pokrýváme asistenčními službami 36 evropských zemí, ve kterých
  • realizujeme 375.000 asistenčních zásahů při poruchách nákladních vozidel každý rok
  • využíváme síť cca. 41.000 servisních partnerů v celé Evropě
  • nabízíme v celoevropském měřítku potenciál 26 různých jazyků
  • patříme k 382 odborníkům, které Europe Net v celé Evropě zaměstnává
  • podílíme se na ročním obratu EUR 90.500.000,-

Na základě smluv mezi asociací Europe Net a výrobci nákladních vozidel, návěsové techniky nebo náprav je Servis 24 ® výhradním zajišťovatelem asistenčních služeb v rámci České Republiky a Slovenska pro klienty těchto značek: Europart, Euroservice, Iveco, MAN, Mitsubishi Heavy Industries, Neoman, Irisbus, Karosa, Schmitz Cargobull, LDV, SAF, Thermo King, Krone, Temsa a Point-S.

Konkrétně jsou prostřednictvím Servisu 24 ® dostupné asistenční služby v těchto evropských zemích: 

Mapa Europe Net

Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina a Velká Británie.

V rámci České Republiky a Slovenska Servis 24 ® přímo spolupracuje s cca. 200 autorizovaných nebo smluvních partnerů.

Servis 24 ® je včetně firemního loga mezinárodní ochranná známka registrovaná společností Servis 24, spol. s r. o. Všechna práva spojená s užíváním této známky jsou vyhrazena naší firmě. Používání tohoto označení nebo našeho firemního loga je bez souhlasu vlastníka zakázáno.

Aktuality e-mailem - Newsletter - Zpravodaj

nahoru