Ceník

Administrativní poplatky Servisu 24® (platnost od 1. 1. 2014)

Bez smlouvy
Fleet Assist
Fleet Assist Plus
Organizace pomoci v ČR/SR
1.000,- Kč / 40,- EUR
900,- Kč / 35,- EUR
BEZ POPLATKU
Organizace pomoci v zahraničí
2.400,- Kč / 89,- EUR + poplatek zahraniční centrále
2.150,- Kč / 80,- EUR celkem
BEZ POPLATKU

Ceník jednotlivých organizovaných služeb (silniční služba, odtah, výjezdový pneuservis, atp.) v jednotlivých evropských zemích pro zákazníky bez platné smlouvy je k dispozici tady. Pro zákazníky s platnou smlouvou Fleet Assist / Fleet Assist Plus platí zvýhodněný ceník i za organizované služby a je každému smluvnímu zákazníkovi zasílán přímo.

Aktuální poplatek za registraci do programu FleetAssist a další informace o službách pro celou vaši flotilu naleznete vždy zde. Tímto způsobem šetří naši stálí zákazníci na poplatcích a získávají výhodnější podmínky při organizaci i fakturaci organizovaných služeb.

Pro konzultaci výhod smlouvy Fleet Assist / Fleet Assist Plus a získání ceníku celoevropsky organizovaných služeb pro smluvní zákazníky volejte (+420) 774 167 022 nebo pište na sales@s24.cz.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Servis 24 ® je včetně firemního loga mezinárodní ochranná známka registrovaná společností Servis 24, spol. s r. o. Všechna práva spojená s užíváním této známky jsou vyhrazena naší firmě. Používání tohoto označení nebo našeho firemního loga je bez souhlasu vlastníka zakázáno.

Aktuality e-mailem - Newsletter - Zpravodaj

nahoru